Dy djemë në Prishtinë e bënë nënën për spital!

1 min read

Një grua nga Prishtina të premten në mbrëmje ka kërkuar tretman mjekësor, pasi që është sulmuar fizikisht nga dy djemtë e saj.

”Viktima femër kosovare ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që e njëjta është sulmuar fizikisht nga dy djemtë e saj të dyshuarit meshkuj kosovarë”, është bërë e ditur në raportin e policisë.

Njësia policore ka arrestuar të dyshuarit dhe me vendim të prokurorit, janë dërguar në mbajtje./21Media