Dy projekte të reja nga Capital T

Reperi Capital T ka paralajmëruar se ka gati dy projekte të reja muzikore.
Siç ka bërë të ditur reperi, “Dy zemra” dhe “Pa ty” do të publikohen më 14 shkurt, “Dy zemra + Për ty/2 në 1, 14.02.2022, Heart broken kids”, ka shkruar Capital T në mbishkrimin e postimit.
Trimi ka publikuar edhe sekuencë të dy projekteve, të cilat janë realizuar me videoklip.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)


Të dy këngët pra janë pjesë e albumit “Heart Broken Kids”, në të cilin ai ka punuar tashmë një kohë të gjatë.
“Përjetësisht” është projekti i fundit nga Kapo./21Media

Back to top button