E keni dëgjuar projektin e ri nga Shpati dhe BimBimma?

1 min read

Artistët e njohur shqiptar, Shpat Deda dhe BimBimma, kanë publikuar projektin më të ri bashkëpunim “N’dikon ndikon”.

Ky është projekti i parë bashkëpunim i dyshes i realizuar me videoklip.

Teksti është shkruar nga Shpati e Bimi, gjithashtu i finalizuar si projekt me bashkëpunëtorët, Tomor Kuçi, Rron Ismalji.

Që të dy janë artistë që i kanë dhënë shumë muzikës, e që njihen për këngë të cilat janë vet arti./21Media