E keni parë stilin e ri të flokëve të Xhensila Myrtezajt?

1 min read

Këngëtarja, Xhensila Myrtezaj është shumë aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht ndanë për fansat fotografi e video nga një ditë e zakonshme e saj.

Së fundmi, artistja ka bërë një ndryshim përsa i përket dukjes. Ajo e ka ndryshuar stilin e flokëve.

Përmes disa fotografive të postuara në ”Instagram”, artistja ka kërkuar nga fansat e saj durim.

Dukja e re e artistes ka ngjallur dyshime se ajo mund të jetë duke punuar për ndonjë projekt të ri muzikor, por ende nuk ka asgjë të konfirmuar nga këngëtarja.

Ndërkaq, projekti i funditi i artistës është ”Prit pak”, të cilin e ka sjellur në bashkëpunim me reperin Lumi B./21Media