E mbani mend këngën “Borxhi i dashurisë” të Edona Llalloshit?

 

Këngëtarja e njohur, Edona Llalloshi vec zërit unik njihet edhe për stilin e saj të veqantë që kujdeset në çdo paraqitje të duket bukur dhe elegante. Ajo rrëmbeu zemrën e publikut qysh në paraqitjen e parë në skenë, shkruan rtv21.tv

Edona ka sjellë hite të shumta si: “Simpatia”, “Djali i Kosovës”, “Gjenerata ime”, “Në drrasë të vekut”, “Mikja e parë”, “Më Prit”, “Borxhi i dashurisë”, “S’dua hiç”, “BeatBox potpuri” e të tjera.

Gjatë këndimit të këngës ‘Borxhi i dashurisë” Edona rrëmbeu vëmendje të madhe me veshjen e saj ku u shfaq me një kapele të stolisur në kokë. /21Media

Back to top button