E mbysin në qeli!

Vrasësi serik ka vdekur në burgun e Ohio’s

Autoritetet në Ohio njoftuan sot se vrasësi serik, i cili kishte pranuar vrasjen e tridhjetë pacientëve në spitalet në Ohio dhe Kentucky gjatë viteve të 70-ta dhe të 80-ta të shekullit të kaluar, ka vdekur pasi u sulmua në qelinë e tij.

Një zëdhënëse e burgut tha se 64-vjeçari, Donald Harvey vdiq sot, dy ditë pasi ai është gjetur i rrahur në qelinë e tij në burgun e qytetit Toledos, raporton AP.

unnamed

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button