S’ka bileta për ndeshjen Juventus-Barcelona!

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Stadiumi i Juventusit do të jetë i stërmbushur për sfidën me Barcelonën

Ndeshja mes Juventusit dhe Barcelonës në kuadër të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve, ka zgjuar interesim të madh te tifozët e Juves të cilët brenda pak minutash kanë blerë të gjitha biletat që janë vënë në shitje.

Dueli mes këtyre dy skuadrave do të zhvillohet më 11 prill dhe në Juventus Stadium pritet të jetë një atmosferë e zjarrtë.

Juventusi do të tentojë të hakmerret ndaj Barcelonës, e cila dy vite më parë e kishte mposhtur në finale të Ligës së Kampionëve me rezultat 3:1.