E ulur në tokë, Loredana shpërthen në të qara gjatë koncertit

Loredana ka qenë shumë e angazhuar me koncerte këtë verë, duke mos munguar as emocionet e shumta që dhuron për adhuruesit e saj të shumtë.
Një koncert të radhës, reperja e ka mbajtur edhe së fundmi në të cilin nuk ka mundur t’i kontrolloi emocionet teksa shpërthen në lot gjatë performancës në skenë.
Në rrjetet sociale janë shpërndarë video ku Loredana,26-vjeçare, shihet në tokë duke qarë e më pas dikush i çon një shami të fshijë lotët. Ajo duket shumë e emocionuar dhe ndoshta ka qenë pritja e publikut dhe dashuria që e kanë emocionuar.

@showshqip Loredana perlotet ne koncert #fyp #loredana #germany #koncert #hurt #albania #foryoupage #virall #sad #emotional #deutschland ♬ original sound – favsoundds


Kujtojmë se “Let’s go”, “Heart attack” e “Ballade”, janë këngët e fundit të Loredanës, videotklipet e së cilave kanë arritur miliona klikime në YouTube./21Media
 

Back to top button