“E vërteta” shpërblehet me dy çmime në Festivalin e Komedisë në Preshevë

Shfaqja “E vërteta” është shpërblyer me dy çmimet në Festivalin e Komedisë në Preshevë.
Dy nga aktorët e kësaj shfaqjeje, Avni Shkodra dhe Tringa Hasani u shpallen “Aktorët më të mirë në role dytësore” të festivalit.
Në shfaqjen me regji të Agon Myftarit luajnë Kushtrim Qerimi, Tringa Hasani, Avni Shkodra, Safete Mustafa-Baftiu./21Media 

Back to top button