Ebru Sahin në Ohër, gjithçka gati për dasmë

Në Kosovë të githë e njohin me rolin e “Rejanit” nga seriali “Hercai”, Ebru Sahin tash e sa vite është në lidhje me basketbollistin Cedi Osmani, i cili ka lindur në Ohër.
Dyshja muajin e kaluar u fejuan, kurse më 1 korrik do kurorëzohen në Maqedoni.
Tashmë aktorja turke ka arritur në vendlindjen e dashurisë së saj dhe gjithçka është gati për ceremoninë e kurorëzimit të tyre.
Ebru dhe Cedi do të bëjnë dasmë më 7 korrik në Çeşme./21Media

Back to top button