Elvana Gjatës i ndodhi e papritura para koncertit

Këngëtarja e njohur, Elvana Gjata është shumë e dashur për publikun shqiptar.
Ajo së fundmi ka ndarë një video qesharake për fansat e saj.
Elvana shfaqet në video duke e hapur derën, por kjo e fundit bie në tokë.
”Dera la bisedën”, ka shkruar Elvana krahas videos të postuar.

Ndryshe projekti i fundit i Elvanës është ”Edi dhe Marre’ të cilën e ka sjellur në bashkëpunim me Yll Limanin dhe është realizuar me videoklip./21Media

Back to top button