“Emocionona” publikohet nga 2 Ton

1 min read

Rap-artisti nga Ferizaj, 2Ton, ka publikuar projektin e ri muzikor, shkruan rtv21.tv

“Emocionona” mban titullin kënga, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Masterizimi është bërë nga Don Gima.

 

Kujtojmë që, “Simpati” titullohet projekti i fundit nga 2 Ton. Kënga është publikuar më 15 korrik dhe deri tani në Youtube ka arritur rreth 2 milionë klikime./21Media