Enca anulon mbrëmjet muzikore për këtë verë

1 min read

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhiu nuk do të jetë prezente në asnjë mbrëmje muzikore gjatë kësaj sezone, shkruan rtv21.tv

Kështu ka njoftuar vetë Enca përmes një postimi në Instagram, teksa fansat i ka njoftuar se do të shihen sezonin tjetër dhe se që nga tani mezi po pret të takohet me ta.

Kujtojmë se, Enca më 29 korrik publikoi projektin e ri të quajtur “Suavele”./21Media