”Erdha nga diaspora” publikohet nga Motrat Mustafa

Në kuadër të xhirimeve të vitit të ri 2023 vazhdimisht po publikohen këngë të reja nga këngëtarët e njohur.

Sot një këngë e re u publikua nga Motrat Mustafa, këngë kjo kushtuar diasporës.

”Erdha nga diaspora”, titullohet projketi i ri, për tekstin dhe muzikën e të cilës është kujdesur, Artan Ramadani.

Kujtojmë se kjo është kënga e tretë e Motrave Mustafa që e sollën për festat e fundvitit./21Media 

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button