Erdhën kampionet olimpike! (Video)

1 min read

Ekipi olimpik i xhudos pritet me ceremoni shtetërore

Kanë arritur në Kosovë Kampionet Olimpike, Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi.Ekipi i xhudos u prit nga Kryeminstri Albin Kurti.Në konferencën për media, Nora u shpresh se medalja që ajo fitoi i dedikohet gjithë Kosovës.Ndërsa Distria Krasniqi tha se edhe nga Parisi do të kthehen me medalje”.(E pergaditi-Art KUQI)./21Media