Eva Mendes nuk do ta lë aktrimin

Eva Mendes po vendos rekord të ri në karrierën e saj.
Ylli i “Hitch” pas një videomontazhe kur pretendohej se ajo “la aktrimin” ka thënë se gjërat nuk qëndrojnë kështu.
“Nuk e kam lënë aktrimin. Doja të isha në shtëpi me foshnjat e mia dhe për fat të mirë dhe për fat bizneset tjera ma lëjuan këtë më shumë se aktrimi”, ka thënë ajo.
Roli i fundit i Mendes ishte në “Lost River” të vitit 2014, i cili ndodhi të jetë filmi i parë që shkroi dhe drejtoi Ryan Gosling, me të cilin Mendes ka dy fëmijë./21Media

Back to top button