Familjarët e bëjnë për spital vajzën në Prishtinë

Rrahet nga nëna e vëllai

Një vajzë ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga nëna dhe vëllai i saj, pas një mosmarrëveshjeje familjare.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 11:32 në Prishtinë.

Viktimës i është ofruar ndihma mjekësore dhe në lidhje me rastin janë intervistuar edhe të dyshuarit.

Me urdhër të prokurorit, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt./21Media

Back to top button