Fansi i thotë Encës se ka qenë shtatzënë dhe e pyet se ku e ka fëmijën

 
Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, i është përgjigjur pyetjeve që i kanë bërë ndjekësit e saj në Instagram.
Një ndjekësit i tha Encës se ka qenë shtatzënë, teksa e ka pyet se ku e ka fëmijën.
Ndërsa Enca i është përgjigjur kështu “duhet të jesh duke folur rreth shtatzënisë së ushqimit…Unë nuk do të jem aktualisht shtatzënë edhe të paktën për pesë vite besoj”.

Ndryshe, “Nashta” është projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia. Kënga e publikuar më 2 mars deri tani ka arritur mbi 2 milionë klikime në Youtube./21Media

Back to top button