Këngëtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri dhe i dashuri i saj Dj Geek, po shijojnë çdo moment pranë njëri-tjetrit.

Një fotografi të shkrepur në një nga pushimet e tyre, Dafina e ka publikuar në rrjetin social Instagram.

“Më ke mua plotësisht”, ka shkruar këngëtarja krahas fotografisë.

Ndryshe, “Duro” është projekti i fundit muzikor nga Dafina Zeqiri. Kënga e publikuar më 13 mars deri tani ka arritur mbi 14 milionë klikime në Youtube./21Media