Fero tregon kur publikohet kënga e re

1 min read

Reperi nga Gjilani, Feronit Shabani i njohur me emrin skenik, Fero së shpejti do të publikojë projektin e shumëpërfolur, “Bella”.

“Vendosa edhe 5-6 dite del BELLA”, ka shkruar Fero në Instagram.

Kujtojmë që, javë më parë artisti ka bërë të ditur se albumi i paralajmëruar është anuluar.

”Anulohet Albumi. Bella muzika e fundit e feros ne gjuhen shqipe, shimi nimi te gjith”, ka shkruar Fero.

Kënga e fundit e publikuar nga Fero është “WUM WUM”, në bashkëpunim me Gentin dhe Gorgy-n./21Media