Festa e 28 nëntorit në “Qejfe Qejfe Kjo Dynja”

Këtë të diele emisioni “Qejfe Qejfe Kjo Dynja” ishte dedikim për këngëtarin e njohur Rrifat Berisha.

Berisha gjatë emisionit për publikun ndau shumë gjëra të veçanta nga karriera e tij që për shumë vite e bënë atë të jetë i veçantë në skenën shqiptare.


 

Muzikë, momente të këndëshme dhe emocione të pafundme u shfaqen në këtë natë, të cilën e bëri më të veçantë edhe festa e 28 nëntorit./21Media 

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button