Festë në sheshin e Prishtinës

Qytetarët kanë filluar të mblidhen në shesh në pritje të liderit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Ata po festojnë lirimin e Haradinajt nga Gjykata në Colmar të Francës. Aty nuk mungon as tupani dhe këngët, ndërkohë, numri i qytetarëve po vazhdon të rritet.

Haradinaj pritet t’i drejtohet qytetarëve në shesh pas orës 19:00.

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button