Fifi paralajmëron projektin e ri

Veç angazhimit në koncerte të shumta gjatë verës, këngëtarja e njohur Filloreta Raçi-Fifi po punon edhe për projekte të reja.
Kur jemi te kjo e fundit, Fifi duket se tashmë ka finalizuar projektin e ri, i cili do publikohet së shpejti, shkruan rtv21.tv
Kështu ka bërë të ditur vet Fifi përmes një fotosesioni të ri që e ka publikuar  në Instagram.
Fifi njoftoi se kënga e re pritet të lansohet së shpejti dhe është një bashkëpunim, por nuk ka zbuluar emrin e artistit që ka punuar në këtë duet.
“365 po vjen, Fifi ft?”, ka shkruar Fifi poshtë fotografive të publikuara në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

Bashkëpunimi me reperin Gjiko  “Djegi krejt” mbetet projekti i fundit i Fifit. “Djegi krejt” u publikua këtë muaj dhe deri më tani ka mbledhur mbi mbi katër milionë klikime në kanalin zyrtar në YouTube./21Media
 

Back to top button