Filloi ndeshja mes Irlandës së Veriut dhe Kosovës

Ka filluar ndeshja mes Kosovës dhe Irlandës së  Veriut, në kuadër të Ligës së Kombeve.

Ndeshja po zhvillohet në stadiumin “Windsor Park”.

Dardanët në këtë përballje synojnë vetëm tri pikët, në mënyrë që të sigurojnë pozitën e dytë në grup./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button