Portreti familjar i Neki Emrës

Këngëtari Neki Emra dhe bashkëshortja e tij, Zana Zhaveli në dhjetor të vitit 2021 janë bërë prindër për herë të parë.

Ata janë bekuar me binjakë, një vajzë dhe një djalë, për të cilët zgjodhën emrat Hera dhe Aresi, shkruan rtv21.tv

Fotografi të ndryshme me Herën dhe Aresin çifti publikojnë kohë pas kohe në rrjetet sociale.

Zana është e fundit ajo e cila në rrjetet sociale mbrëmë ka publikuar një portret të bukur familjar.

Kujtojmë se Neki dhe Zana u martuan në vitin 2015./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button