Fillon ndeshja mes Francës e Danimarkës

 

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë në përballjen tejet interesante me Francës dhe Kombëtares së Danimarkës, e vlefshme kjo për Grupin D të Kampionatit Botëror “Katar 2022”.

Franca do ta synojë me çdo kusht fitoren sot, në mënyrë që të vazhdojë me hapa të sigurt aventurën për ta mbrojtur titullin e kampionit botëror.

Në anën tjetër, Danimarka synon ta befasojë Francën dhe ta regjistrojë fitoren e parë në këtë Botëror.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button