Fillon takimi Borussia Dortmund – Monaco

Ka filluar takimi mes Borussia Dortmund – Monaco, që zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Takimi paraparë të zhvillohej mbrëmë, është shtyrë për sot, pas shpërthimeve që kanë ndodhur pranë autobusit të Borussia Dortmund.

Nga shpërthimet është lënduar Marc Bartra, i cili është dërguar në spital, kurse lojtarët tjerë kanë marrë lëndime të vogla dhe sipërfaqësore nga xhamat e thyer.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button