Fitore e lehtë e prishtinasve në Gjakovë

Sigal Prishtina ka shënuar fitore bindëse në udhëtim ndaj Vëllaznimit me rezultat 51:86, në javën e 24-t të Prince Caffe Superligës.
Rrezart Memedi dhe Nate Grimes shënuan nga 17 pikë për kryeqytetasit.
Sipas njoftimit të Federatës së Basketbollit të Kosovës, kuqezinjtë kanë tetë fitore e 16 humbje, ndërsa bardhekaltrit 18 fitore e gjashtë humbje.

Back to top button