Flet mes lotëve babai i dy vëllezërve të vrarë: Më është fikur dera e shtëpisë

 
Pjetër Gocaj, babai i dy vëllezërve Xhovani dhe Edmond Gocjat, që mbetën të vrarë pas përleshjes me armë pas mesnate në Velipojë, tha se i është fikur dera e shtëpisë dhe se nuk ia uron një gjë të tillë askujt.
Ai theksoi se i kanë vendosur shezlonget përpara se të bëhej ndarja nga shteti dhe ishte në pritje kur të vendosej kjo ndarje për të shikuar se ndahem në familjet Ferracaku./oranews

Back to top button