FUSHATA: Dita e 10-të

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

 

 

Sot përfundon fushata zgjedhore. Nesër është heshtje zgjedhore ndërsa të dielën votohet në zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Partitë politike sot po mbajnë aktivitete përmbyllëse të fushatës për të bindur qytetarët që të votojnë programet e tyre. Ndjekim materialet e përgatitura të ditës së 10 dhe të fundit të fushatës zgjedhore!/21Media

 

VV 

 

PDK

 

LDK

 

AAK

NISMA