Futboll: Drita e bindur për fitore

1 min read

Drita – Llapi, të enjten finalja e Kupës së Kosovës në futboll

Drita dhe Llapi të enjten zhvillojnë finalen e Kupës së Kosovës në futboll.Gjilanasit janë të bindur që do ta rikthejnë trofeun e çmuar pas 20 vjetësh.(E pergaditi-Yll KUQI)./21Media