Futboll: Shkëlqen Prishtina! (Video)

1 min read

Kampioni kosovar deklason ekipin uellsian, Connah’s Nomads

Klubi futbollistik Prishtina e ka fituar bindshëm ndeshjen e parë
të raundit të dytë kualifikues për Konferencë Ligë ndaj skuadrës nga Uellsi, Konahs Nomads, me rezultat të thellë 4:1. Ndjekim raportin nga ndeshja dhe deklaratën e trajnerit Zekirija Ramadani.(E pergaditi-Art KUQI) /21Media