Futboll: Xhiroja e 30-të e Superligës së Kosovës

Fundjava në vijim sjellë takimet e xhiros së 30-të të Superligës së Kosovës në Futboll. Tri ndeshje zhvillohen të shtunën, ciftet janë:
Drita- Malisheva,
Ulpiana- Ballkani dhe,
Feronikeli- Llapi,
Kurse të dielën zhvillohen takimet
Dukagjini- Gjilani dhe.
Prishtina- Drenica

Back to top button