Gazetari i njohur aderon në AAK

Bajrami thotë se Haradinaj i plotëson kushtet për të qenë kryeministër

Gazetari i njohur, Asllan Bajrami ka aderuar në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), kjo u bë e ditur përmes një konference për media.

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj duke i përmendur aderimet i falëndëroi të gjithë ata që iu bashkuan kësaj partie, shkruan rtv21.tv.

Ndërsa Asllan Bajrami ka thënë se Haradinaj e ka guximin, përkushtimin për të vazhduar përpara dhe i plotëson të gjitha atributet./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button