Arrestohet pasi rrah gruan

Arrestohet pasi rrah gruan

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 17:00 ka arrestuar një person me dyshimin se ka sulmuar bashkëshorten e tij. “Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raportin e policisë.

Po ashtu bëhet e ditur se me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./21Media