Dhunë në familje

Dhunë në familje

Një burrë nga Gjakova e ka raportuar ish-gruan e tij në polici, pasi që ajo në vazhdimësi e kishte kanosur dhe fyer atë dhe familjen e tij. Megjithatë, policia ende nuk ka arritur ta gjejë të dyshuarën.

Sipas policisë rasti ka ndodhur dje rreth orës 15:50 në Gjakovë, shkruan 21Media.

“Viktima mashkull K-Shqiptar ka informuar se ish bashkëshortja e tij e dyshuar femër K-Shqiptare në vazhdimësi ka kanosur dhe fyer viktimën dhe familjarët e tij”, ka konfirmuar policia.

Njësia policore është në kërkim të dyshuarës.

Policia ka njoftuar se rasti është duke u hetuar./21Media