Gjendet i vdekur këngëtari i njohur 32 vjeçar

Vdiq ylli i muzikës Country, Luke Bell. 32 vjeçari u gjet i vdekur në Tucson, Arizona.
Ylli ishte raportuar i zhdukur më shumë se një javë më parë pasi ishte parë për herë të fundit para 20 gushtit. Sipas raportimeve, Luke ka vuajtur nga çrregullimi bipolar. Megjithatë, ende nuk u zbulua asnjë shkak zyrtar i vdekjes.
Vdekja e Bell u konfirmua nga policia.
Lajmi i hidhur për vdekjen e tij u konfirmua fillimisht nga shoku i tij dhe muzikanti Matt Kinman./21Media
Luke Bell ishte zhdukur për më shumë se një javë përpara zbulimit tragjik
Luke Bell performon në skenë në 2016

Back to top button