Gjendet i vdekur një 18-vjeçar në shtëpinë e tij

Një 18-vjeçar është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Tetovë, përcjell TV21.

Nga SPB-Tetovë thonë se nëna dhe motra e viktimës e kanë raportuar rastin në Polici.

“Më datë 13.05.2024 rreth orës 18.00 në SPB-Tetovë, nga Qendra Urgjente e Spitalit Klinik të Tetovës, është raportuas në sipital është sjellur personi E.Sh. (18) nga Tetova. Sipas raportit, nëna dhe motra e tij e gjetën atë pa shenja jete në banjo në shtëpinë e tyre familjare. Vdekjen pa gjurmë të dhunës e ka konfirmuar mjeku, kurse inspektimin në vendin e ngjarjes e ka kryer Prokurori publik dhe një ekip nga SPB-Tetovë. Me urdhër të Prokurorit publik, trupi i pa jetë i të ndjerit iu dorëzua familjes”, thuhet në njoftimin e SPB-Tetovë.

Back to top button