Trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion

Dje në Rahovec është gjetur pa shenja jete një person. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës.

“Është raportuar se është gjetur pa shenja jete viktima mashkull kosovar. Në vendin e ngjarjes kanë dal njësit relevante dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.”, thuhet në njoftimin e policisë./21Media