Gjiganti botëror SPAR hapë edhe pikën e tretë në Prishtinë

Rukiqi: Me SPAR, Kosova sot u bë pjesë si shumë shtetebe të Evropës.-Moore: Do të krijohen rreth 1500 vende të reja të punës.-Kyritsis: SPAR sjellë produkte të freskëta dhe me cilësi të lartë

Zingjiri më i madh në botë i shitjes së ushqimit me pakicë, Spar, sot hapi dyqanin e tretë në Prishtinë.  Përfaqësues të Spar në një konferencë për media thanë se ky investim që do t’i shërbejë qytetarëve si me produkte dhe cilësi, ashtu dhe krijimin e vendeve të reja të punës, Marketi i ri prej 1 mijë e 400 metra katrorë gjendet në Swiss Mall, në jug të Prishtinës, në magjistralen për Ferizaj./21Media

 

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button