Gjiko dhe Majk po sjellin një bashkëpunim

Artistët, Asdren Gjikolli- Gjiko dhe Majk do të sjellin një projekt muzikor së bashku.
Dyshja meqë i kanë bashkuar forcat duket se do të sjellin një super hit veror.
Lajmi për projektin e ri muzikor është bërë i ditur nga kompania me të cilin bashkëpunon Gjiko, (REDBOX Entertainment).
Siç duket edhe xhirimet për videoklipin kanë filluar meqë janë ndarë fotografi në ”Instagram”.


Projekti i fundit muzikor nga Gjiko është ”Gjoni”.

Ndërsa, projekti i fundit nga Majk është ”Më fal”, të cilin e ka sjellur në bashkëpunim me artisten Dafina Zeqiri./21Media

Back to top button