Gjinolli: Atë ditë e kam varros babën, atë ditë kam pasë dasëm

Këngëtarët argëtojnë publikun me zërin dhe muzikën e tyre edhe në momentet kur ndoshta ata përjetojnë ngjarjet më të rënda të jetës. Kjo i ka ndodhur edhe Dardan Gjinollit.
Ai sonte në “21 Gradë” në RTV21 zbuloi se në ditën që e ka varrosur babain, ka pasë dasmë.
“Unë e kam pasur rastin ma të randë që i ka ndodh ndojkujt prej kolegëve, të paktën që unë që i njohë. Atë ditë e kam varros babën, atë ditë kam pasë dasëm”, u shpreh Gjinolli duke treguar se si është munduar t’i fsheh emocionet dhe dhimbjen që e kishte./21Media

Back to top button