Gjyshja e Ledrit emocionohet pas performancës së Sarës

Programi popullor i kërcimit në botë, “Dancing With the Stars” tashmë ka filluar edhe në Shqipëri.
Pjesë e këtij spektaklit është edhe Sara Hoxha, e cila dha sonte performancën e saj të parë.
Sara dhe Luixhino shkëlqyer në një “Cha Cha”.
Në natën e parë, Sara në publik kishte një mysafire shumë speciale, Naxhije Buçincën gjyshen e personit të saj të zemrës, reperit Ledri Vula.
Ajo është emocionuar nga performanca e Sarës dhe është parë në lot./21Media

Back to top button