Grabitje e armatosur në Prishtinë

Një grabitje e armatosur ka ndodhur dje rreth orës 03:48, në Prishtinë.

Viktima ka raportuar se i dyshuari me maskë dhe nën kërcënim të armës ia ka grabitur 100 euro.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se një i dyshuar i panjohur i maskuar dhe nën kërcënim të armës i ka grabitur 100€ dhe është larguar në drejtim të panjohur”, thuhet në raportin ditor të Policisë së Kosovës.

Nuk raportohet për të lënduar. Ndërsa, rsti është duke u hetuar./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button