Pesë persona të panjohur nën kërcënimin e armës i kanë grabitur rreth 3 mijë e 218 euro një personi në Graqanicë dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 18:20 në Graçanicë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse policore.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori./21Media