Greva vazhdon, s’ka mësim!? (Video)

Sindikata: S’shkojmë më në takime të stilit: ju heshtni e pranoni ato që themi ne!.-Nagavci: Greva ka kuptim kur nuk dëmton nxënësit e në situatën aktuale më shumë është shantazh
Qeveria dhe Sindikata me qëndrime larg njëra- tjetrës. Greva vazhdon. Sindikata bëri të qartë se nuk do të shkojë më në takime të stilit: ju heshtni e pranoni ato që themi ne! Ministrja e Arsimit Arbërie Nagavci iu kundërprgjigj Sindikatës se greva ka kuptim kur nuk dëmton nxënësit e në këtë situatë më shumë është shantazh./21Media

Back to top button