Gruaja që u zhduk gjendet e vdekur në një humnerë afër kufirit me Serbinë

Një grua nga Zubin Putoku që u zhduk ditë më parë, është gjetur e vdekur në një humnerë në brezin kufitar me Serbinë.

Kjo u bë e ditur nga Shoqata e Kosovës për Kërkim dhe Shpëtim, e cila mori pjesë në kërkim bashkë me Policinë e Kosovës

Shoqata tha se gjetja dhe tërheqja e trupit të pajetë u bë “nga një vend i vështirë”. /21Media

Back to top button