Gruaja shkon në Polici: Burri nuk m’u kthye në shtëpi

Një grua ka raportuar në Polici se burri i saj është zhdukur që nga 6 janari.
“Një femër kosovare ka raportuar se bashkëshorti i saj, viktima mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”, thuhet në raportin ditor të Policisë duke mos dhënë detaje të tjera.
Rasti “person i zhdukur” është duke u hetuar, nga njësitet policore./21Media

Back to top button