Mbledhja po mbahet në ndërtesën e Kuvendit

Mbledhja po mbahet në ndërtesën e Kuvendit

Grupi parlamentar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, po mban mbledhje të jashtëzakonshme në lidhje me taksën 100% të vendosur ndaj mallrave Serbe.

AAK këtë mbledhje po e mban pas paralajmërimit të kryeministrit, Albin Kurti për heqjen e saj dhe zëvendësimit me masën e reciprocitetit. /21Media