“Hala” e Erës dhe Don Xhonit një milion klikime pa u bërë 24 orë

Këngëtarja Era Istrefi ka bashkuar forcat me reperin Don Xhon për një bashkëpunim, i cili është publikuar sot në kanalin zyrtar të reperit në YouTube.

Ky bashkëpunim i tyre u prit jashtëzakonisht mirë nga publiku dhe pati reagime pozitive të shumta. Këtë e dëshmojnë edhe klikimet në YouTube që kanë kaluar shifrën e një milion klikimeve.

Këtij suksesi i është gëzuar edhe evt reperi, i cili në Instagram ka shpërndarë  një fotografi ku ka thënë se në kohë reale u mblodhën 1.4 milion./21Media

 

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button